Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

808 переглядів
Стрижка гарячими ножицями

Лікувальна процедура для вашого волосся!

У своєму прагненні виглядати привабливо, в першу чергу ми піклуємося про наше волосся: не втомлюємося змінювати зачіски, стрижки, колір волосся, то накручуємо, то випрямляємо його. У сучасному світі є всі необхідні інструменти для здійснення наших експериментів. Але чи завжди ми замислюємося про те, наскільки нешкідливі ці процедури для нашого волосся? Інколи наступає момент, коли стан і здоров'я волосся починає нас турбувати - колір стає тьмяним, кінці січуться і ламаються, волосся сохне, погано росте. Що робити в цій ситуації?

Одна з сучасних ефективних процедур у боротьбі з ламкістю та сухістю волосся, яку пропонують в нашому салоні - стрижка гарячими ножицями.

У своїй роботі ми використовуємо ножиці фірми Jaguar (Німеччина). Їх леза мають спеціальне титанове антипригарне покриття і електронний блок управління. Температура нагріву коливається від 90 до 150 градусів, залежно від типу волосся.

При застосуванні нагрітих до певної температури ножиць відбувається запаювання зрізів кожного волоска, завдяки чому волога і поживні речовини не покидають волосся. Внаслідок цього волосся перестає розшаровуватися на кінцях, ущільнюється по всій довжині, наповнюється мікроелементами. І незабаром стануть помітні гладкість, блиск волосся, з'явиться додатковий об'єм, волосся стане рости швидше.Позитивні результати від процедури стрижки гарячими ножицями можливі тільки при дотриманні наступних рекомендацій: стрижку необхідно провести 3-4 рази з інтервалом в 1-1,5 місяця. В подальшому достатньо проводити процедуру 1 раз в 3-4 місяці, при необхідності чергуючи з класичною стрижкою звичайними ножицями. Безумовно, вже після першої стрижки ви помітите позитивний результат, волосся стане менш ламким, з'явиться гладкість. Але для того, щоб волосся ущільнилося, придбало блиск, об'єм і здоровий вид надовго, необхідне проведення курсу процедур стрижки гарячими ножицями.

Для процедури стрижки гарячими ножицями немає протипоказань. Якщо ваше волосся тонке, ламке, фарбується або має хімічну завивку - майстер підбере температуру нагріву ножиць і зробить стрижку, яка оздоровить і поліпшить структуру волосся. А якщо ви володар натурального, міцного, здорового волосся - вам просто необхідно зберегти цей стан як можна довше, через запаяні зрізи волосся корисні речовини витікати не зможуть, і життєва енергія волосся збережеться.

Стрижка гарячими ножицями триває 1-1,5 годин.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис