Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Напевно, важко знайти процедуру більш приємну і корисну, ніж парафінотерапія рук та ніг, тим більше, що результат – це м’яка, ніжна, приємна на дотик шкіра. Особливо незамінна парафінотерапія в періоди міжсезоння, коли шкіра піддається пересиханню і лущиться, адже саме ця процедура допомагає зменшити сухість, стимулює кровообіг, зміцнює тканини і м’язи.

Парафінотерапія - універсальна процедура, оскільки аплікація можлива на будь-якій ділянці тіла, хоча найбільш популярний варіант - парафінотерапія рук , адже саме руки найбільш схильні до сухості і лущення. Благо, одним сеансом парафінотерапії можна виправити всі неприємні явища. Не менш ефективна парафінотерапія для ніг, оскільки наші ніжки щодня відчувають великі перевантаження. Завдяки кільком сеансам можна позбутися натоптишів, мозолів, а ступні зробити шовковими.

Парафінотерапія рекомендована людям, що страждають ортопедичними захворюваннями, артритами, відкладеннями солей. При підвищенні температури поліпшується кровообіг окремих ділянок шкіри. Це ефективно сприяє поліпшенню роботи рухових суглобів, відновленню тканин і швидкому загоєнню ран.

Безпосередньо перед процедурою парафінотерапії майстри нашого салону на Позняках очищують шкіру рук і ніг за допомогою скрабів. Далі слід короткочасний, але інтенсивний масаж, що підсилює кровообіг рук і ніг. Це робиться для того, щоб під час процедури шкіра активно вбирала корисні речовини з масок і кремів.

Після масажу клієнтові, виходячи з його бажання і необхідності, наносять активний концентрат, після чого проводиться запечатування парафіном - клієнт кілька разів занурює руки або ноги в парафін.

Під час процедури парафінотерапії теплова дія дуже інтенсивна, що сприяє глибокому проникненню всіх активних компонентів в шкіру. Насолодитися результатами процедури можна протягом цілого тижня відразу після першого сеансу.

Скористайтеся приємною процедурою парафінотерапії в нашому салоні!

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис