Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

3146 переглядів
Кератиновое випрямлення волосся

Набридли вічно неслухняні, кучеряві і пухнасті локони? Мрієте про гладке, доглянуте, здорове волосся? Дізнайтеся про революційну процедуру кератинового відновлення (випрямлення) волосся !!!

Кератиновое відновлення волосся

Відновлення структури волосся за допомогою кератину - результативна косметологічна процедура, яка допомагає пожвавити хворе волосся завдяки комплексу корисних компонентів. Основним з них є кератин. Крім того, сучасні препарати для пожвавлення волосся зберігають в собі білки і корисні частинки, за складом схожі з природними субстанціями. Часто вони втрачаються внаслідок безпосередньо хімічного впливу: фарбування, хімічної завивки, сушки феном, а також негативного впливу екології міста. Ці фактори роблять волосся слабким і млявим. Його складно розчесати, а укладання вимагає багато зусиль і часу.

Анатомія волосся

Основним будівельним матеріалом для волосся є кератин (90%) - це особливий білок, який має складну структуру. Кератин, в свою чергу, сформований з простих амінокислот, які, шикуючись в ланцюжок, створюють пряму нитку. Коли з'являються додаткові зв'язки в цьому ланцюжку, відбувається порушення прямої форми волосини - вона починає крутитися.

Суть процедури

В результаті кератинування, волосся наповнюється своїм природним будівельним матеріалом. На початку даної процедури відбувається миття голови особливим шампунем, який розкриває кератінові лусочки, сприяючи інтенсивному надалі вбиранні кератину всередину волосини. Наступний етап полягає в тому, що перукар наносить спеціальний засіб, що складається з білка кератину, вітамінів, витяжок з лікарських рослин і мінералів. Останній етап - це укладання керамічною праскою, яка не шкодить волоссю і фіксує нанесений білково-кератиновий склад.

Результат - бездоганна зачіска і рівне волосся протягом шести місяців. Після закінчення цього часу кератин починає поступово вимиватися, волосся набуває свій первісний вигляд. Догляд за волоссям після процедури

Для збереження отриманого результату потрібно слідувати таким правилам:

  • перші два дні не застосовувати всілякі гумки і шпильки, а також уникати намокання волосся,
  • не можна застосовувати засоби для догляду за волоссям та шкірою голови, що містять сульфати, щоб уникнути вимивання комплексу амінокислот і кератину,
  • фарбування волосся по довжині виконувати барвниками, що не містять аміак,
  • насолоджуватися бездоганним виглядом волосся !!!

Ознайомитися з вартістю «кератинового розгладження волосся» можна у нас на сайті. А також попередньо записатися онлайн до нашого салону.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис