Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Косметологія - це галузь медицини, яка спрямована на регуляцію обмінних процесів в шкірі. Це наука, де поєднуються апаратні методики, знання лікарів і препарати високих технологій для максимального продовження молодості шкіри.

Косметологія зародилася ще в давнину як уміння доглядати за зовнішністю, зберігати і підкреслювати красу за допомогою різних способів і засобів. Сьогодні косметологія об'єднує наукові досягнення дерматології, біології, мікробіології, хімії, дієтології та інших медичних і природничо-наукових дисциплін з метою підтримки здорового стану шкіри, волосся і нігтів, а також корекції косметичних недоліків.

Косметологією також називають напрям прикладної естетики, фахівці якого за допомогою цілого арсеналу сучасної апаратури, інноваційних методів, медичних препаратів і косметичних засобів займаються формуванням гармонійного образу людини відповідно до сучасного розуміння краси.

Косметологію часто називають наукою, мистецтвом або самостійною галуззю медицини. Всі ці визначення є правильними, і все ж жодне з них не вичерпує значення поняття «сучасна косметологія», в якій прийнято виділяти два напрямки - естетичне і лікарське (медичне).

Естетична косметологія допомагає здійснювати повноцінний догляд за шкірою, приховувати недоліки зовнішності, підкреслювати красу людини, але об'єктом її уваги є люди з практично здоровою шкірою. Все частіше до косметологів приходять пацієнти з бажанням зупинити процеси старіння, нівелювати ознаки вікових змін. Вирішуючи естетичні та суто медичні завдання, пов'язані із зовнішністю людини, косметолог може підвищити його самооцінку, позбавити від комплексів і багатьох проблем в спілкуванні з зовнішнім світом, а значить поліпшити якість його життя.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис