Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Релакс масаж (розслабляючий масаж)

На щастя, існують способи, що дають можливість наповнити життя радісними відчуттями. Один з них пропонують фахівці салону краси «Інканто». Це - розслабляючий масаж. Його часто називають антістрессовим. Це й не дивно! Адже основна його функція - попередження психоемоційного напруження, зняття втоми і розслаблення тіла. Техніка масажу грунтується на природній особливості організму - тісній взаємодії м'язів, нервової системи і мозку. Шляхом застосування різних масажуючих маніпуляцій досягається розслаблення м'язів. Це сприяє зниженню активної роботи мозку, його завантаженості, настає заспокоєння. Тобто суть антистресового масажу - розслаблення мозку через тіло.

Такий вид масажу просто необхідний людям, у яких сидяча або малорухлива робота. Також він показаний тим, хто знаходиться в умовах постійних стресових ситуацій.

Тому релакс масаж в салоні краси «Інканто» на Позняках проходить в спокійній, розслаблюючій обстановці. Це благотворно впливає на стан нервової системи, допомагає забути клієнту про існуючі проблеми.

Суть релакс-масажу

Під час сеансу майстер-масажист працює практично з усіма частинами тіла. Наприклад, вплив на спину знімає напругу, позбавляє від хворобливих відчуттів в області попереку і шиї. Послідовно здійснюється розслаблюючий масаж ніг і рук, волосяної частини голови та обличчя.

Техніка розслаблюючого масажу передбачає застосування різних маніпуляцій: масування, погладжування, розминання, вібрації. Однак сила впливу на шкірний покрив значно менше, ніж у інших видів масажу.

Курс розслаблюючого масажу сприяє вирішенню безлічі проблем:

  • знімає стрес, втому, допомагає при безсонні,
  • піднімає настрій і підвищує життєвий тонус,
  • позбавляє від відчуття пригніченості і самотності,
  • частково вирішує шкірні проблеми,
  • стимулює обмін речовин в організмі,
  • почасти допомагає позбутися від варикозу і целюліту,
  • виконує оздоровчі функції, будучи відмінною підмогою для підтримки імунітету,
  • сприяє в боротьбі із зайвою вагою.

Важливе значення має те, що масаж не допускає появи і розвитку хвороб, які, як відомо, виникають через психічні розлади, перенапругу і стреси. Розслаблюючий масаж виводить з депресії. Після закінчення сеансу клієнт відчуває прилив сил, до нього повертається колишня працездатність.

Фахівці салону краси «Інканто» запрошують вас відвідати масажний кабінет і отримати незабутні миті релаксу і заспокоєння.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис