Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Повністю комп'ютеризована комплексна система Безін'єкційна оксімезотерапія BODI OXYjet STAR Body Slim.

Процедури на спеціальному апараті, іменованому BODE OXYjet, дозволяють швидко і безболісно наситити шкіру киснем і ввести активні компоненти косметичних препаратів в глибокі і поверхневі шари шкіри.

Нестача кількості кисню і поживних речовин в глибоких шарах зрілої шкіри призводить до зниження тонусу, утворення зморшок і до появи пігментних плям. Кисень необхідний для підтримки здоров'я шкіри, для поліпшення кровообігу, для нормалізації обміну речовин. При нестачі кисню тонус шкіри знижується, вона втрачає свою еластичність і стає в'ялою, з'являються зморшки, і відбувається передчасне старіння шкіри.

Під час проведення процедури кисневої мезотерапії на апараті BODE OXYjet чистий кисень і спеціальні косметичні препарати, збагачені киснем і рослинними екстрактами, вводяться під тиском в проблемні ділянки шкіри. Чистий лікувальний кисень одночасно з лікарськими засобами проникає безпосередньо в шкіру, забезпечуючи клітини киснем. Відбувається стимуляція імунної системи шкіри і регенерація клітин. Оксімезотерапія стимулює утворення колагену, сповільнює процес утворення меланіну, освітлює пігментні плями.

Показання для застосування кисневої терапії BODE OXYjet:

  • вікові зміни шкіри (зморшки, атрофія, вікові плями);
  • профілактика старіння шкіри;
  • розгладження вже існуючих зморшок;
  • корекція гіперпігментації;
  • лікування проблемної шкіри з акне і з куперозом;
  • догляд за сухою шкірою;
  • відновлення шкіри курців (бліда, атонічная);
  • лікування целюліту.

Результати процедури

Процедури кисневої мезотерапії на апараті BODE OXYjet рекомендовані, насамперед, для відновлення в'янучої шкіри обличчя. Інтенсивний курс може бути особливо корисний на самому початку процесу втрати шкірою своєї еластичності. OXY терапія добре розгладжує носогубні складки, робить контур обличчя більш чітким. Крім того, процедури успішно застосовуються для зменшення гіперпігментації, а також для лікування акне і куперозу. Процедура прекрасно підходить для відновлення шкіри після курсу пілінгів, коли шкіра витончена і потребує дбайливого догляду. Процедури на апараті BODE OXYjet зволожують, відновлюють життєві сили шкіри, насичують її киснем і корисними речовинами, поліпшують колір обличчя.

Ефект від проведених на апараті BODE OXYjet процедур підсилює застосування спеціальних косметичних препаратів, які також містять молекули стабілізованого кисню. Крім цього, допоміжні препарати містять в своєму складі різні натуральні екстракти та ефірні масла, а також фармацевтичні інгредієнти.

Однієї процедури на апараті BODE OXYjet для досягнення результату недостатньо. Зазвичай процедури проводяться курсом, мінімальна кількість становить п'ять сеансів. Деяким пацієнтам буває достатньо трьох сеансів. Ефект зберігається протягом одного року. Після закінчення курсу для підтримки досягнутого результату можна проводити процедуру один раз в місяць. Повторний курс процедур можна провести через шість місяців. Серед інших достоїнств BODE OXYjet фахівці відзначають відсутність протипоказань, ускладнень і побічних ефектів.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис