Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

професійна італійська косметика для волосся DAVINES

Як шкода, що людей, задоволених станом свого волосся дуже і дуже мало. Адже пошкодити волосся простіше простого, а от що з цим робити потім?

Питанням «як відновити волосся?», «Як вилікувати волосся?» задаються багато. Навіть майстри-перукарі постійно знаходяться в пошуку препаратів для поліпшення стану волосся. І ми не виняток. В процесі тестування і випробування багатьох препаратів, наше серце підкорила професійна італійська косметика для волосся DAVINES.

Компанія DAVINES - сімейна компанія, заснована членами одного з найстаріших аристократичних кланів міста Парми в 1983 році. Ідеологія компанії полягає в тому, щоб створювати якісні продукти, при цьому використовувати тільки натуральні інгредієнти, піклуючись про збереження навколишнього середовища, суворо дотримуватися технології, щоб забезпечувати абсолютну безпеку кінцевих споживачів. Ефективність та безпечність кожного інгредієнта, що використовується в формулах продуктів DAVINES, документально підтверджується.

Кожен продукт DAVINES на всіх стадіях свого виробництва, починаючи від розробки формули і закінчуючи упаковкою, отриманий з використанням на 100% чистої енергії, крім того, з формул усіх продуктів були виключені парабени і сульфати.

Ми з задоволенням рекомендуємо нашим клієнтам дві високоефективні комплексні лікувальні лінії серії NATURALTECH, які вирішують проблеми волосся і запобігають їх появи в подальшому:

NOURISHING - сімейство поживних, зволожуючих і відновлюють продуктів для сухого, пошкодженого волосся. Формули всіх засобів містять Фітоактів, отриманий з винограду, багатого поліфенолами і є сильним антиоксидантом. Ароматична композиція - ефірні масла мандарина, іланг-ілангу, петіт грейна. Відновлювальний компонент - гідролізований кератин, який глибоко відновлює структуру волосся.

REPLUMPING - продукти, спрямовані на ущільнення, еластичність, зволоження волосся. Складові: Фітоактів - сливи, багатої на поліфеноли і флавоноїди, які є антиоксидантними речовинами, що борються з вільними радикалами. Аромат - петігреневе масло з ущільнюючим дією. Суперактів - гіалуронова кислота, що володіє потужними зволожуючими властивостями і захищає волосся від механічних і зовнішніх пошкоджень.

Процедури з використанням продуктів Davines, представлених в нашому салоні, ми рекомендуємо проводити один раз в 2-4 тижні. При повторному застосуванні присутній ефект накопичення, завдяки якому дія препаратів посилюється, стан вашого волосся поліпшується. Тривалість процедури - 40 хвилин.

Шановні наші клієнти, перший крок у вирішенні проблем волосся - підбір необхідних салонних процедур і правильного підтримуючого догляду вдома!

Волосся, гідне захоплення! Звучить заманливо, чи не так?

Ми досягнемо результату разом з вами!

Чекаємо на Вас!

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис