Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Новітні техніки стрижок, стильні укладки, сучасні зачіски, зачіски з елементами плетіння, а також останні технології в області фарбування волосся - це те, що Ви завжди отримаєте, звернувшись до наших фахівців салону краси на Позняках.

Сучасні стрижки та укладки - наш улюблений напрямок. Ми створимо для Вас таку стрижку, яка буде відповідати Вашому стану душі, і в той же час, буде стильною і актуальною, враховуючи всі особливості саме вашого волосся.

Наші майстри підберуть відповідні для вас і тільки для вас стиль, колір і форму стрижки, покажуть декілька варіантів укладання зачіски, при необхідності підлікують волосся і підберуть якісний домашній догляд.

У нашому салоні краси фахівці допоможуть вам вибрати для себе всілякі варіанти плетінь і зачісок з косичками, які підійдуть саме вам. З огляду на довжину волосся і ваші уподобання, наші перукарі зроблять для вас індивідуальну зачіску з косичками, якої, напевно, не буде більше ні в кого.

Правильно обрані стрижка і зачіска можуть творити чудеса: приховати недоліки зовнішності, форми голови, обличчя, підкреслити гарні риси людини. За типами обличчя буває: овальне, трикутне, квадратне, прямокутне, кругле. Які зачіски рекомендуються для кожного типу?

Овальне обличчя вважається ідеальним. Людям жаного типу підійдуть будь-які стрижки та зачіски з проділами, чубчиками, симетричні або асиметричні і т. д. Тому решту всіх типів необхідно наблизити за допомогою зачіски до овального.

Трикутне обличчя характеризується широкими вилицями і вузьким підборіддям. Рекомендується широку частину зачіски розташовувати по лінії середини вуха або мочок вух. Необхідна довгий прямий або косий чубчик до брів, локони на маківці, начісування. Не рекомендується короткий чуб і гладко зачесане бічне волосся - це різко підкреслює скули.

Квадратне обличчя Таким особам рекомендуються асиметричні зачіски з хвилястими контурами, косий проділ, вуха напіввідкриті. Можна використовувати начісування на потиличній і бічних частинах голови. Не рекомендується довгий густий чубчик.

Прямокутні обличчя характеризуються високим чолом і довгим підборіддям. Рекомендується густий чуб до брів, прямий або асиметричний, вуха закриті, кучеряве волосся що обрамляє обличчя. Не рекомендується зачіска з довгого прямого волосся з вертикальними лініями, які можуть значно подовжити обличчя.

Кругле обличчя характеризується широкими вилицями. Рекомендується силует зачіски, який розширюється від вух вгору, косий чубчик, косий проділ, асиметрична зачіска. Не рекомендується зачіска з круглим силуетом, що повторює форму обличчя, і гладко зачесане від обличчя волосся, прямий проділ.

 

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис