Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Фарбування волосся на Позняках

Не одне століття однією з найпопулярніших перукарських послуг залишається фарбування волосся. І популярність цю досить легко пояснити, адже важко знайти більш простий спосіб зміни зовнішності, перетворюючи її в яскраву і запам'ятовується. Більш того, зміна кольору волосся - прекрасний хід для тих, хто прагне внести зміни в звичний імідж і кардинально поміняти життя!

Коли, як не при фарбуванні волосся, стиліст-перукар може проявити свою творчість і фантазію і витончено пограти з квітами і відтінками? Помилковою є думка про те, що пофарбувати волосся - просто і легко, дотримуючись всього-на-всього інструкцій на упаковці. Як показує досвід, якісний результат можна отримати тільки в разі володіння професійними знаннями і навичками. Інакше результат може бути плачевним, а волоссю і здоров'ю може бути завдано непоправної шкоди.

Найкраще довіритися майстрам своєї справи - професійним стилістам-перукарям. Тільки професіонал зможе вдало застосувати всі багатство сучасних засобів для фарбування волосся, і з усього безліч пропонованої продукції вибрати якісні як за методикою виготовлення, так і по результату. Для справжнього майстра не важко зорієнтуватися серед безлічі відтінків і підібрати колір, враховуючи Ваші індивідуальні особливості: новий колір допоможе не просто перетворити Вас, але і зробити Ваш образ яскравим і виразним. Використовуючи сучасні засоби, майстер може домогтися найрізноманітніших ефектів, починаючи неповторними відтінками і закінчуючи плавним переходом одного кольору в інший. Таким чином, завдяки сучасним технікам перукар може втілити найвиразніші і оригінальні образи.

При фарбуванні волосся першорядне значення приділяється засобам для фарбування. Професійні перукарі зупиняють свій вибір на тих засобах, які підходять Вашому типу і структурі волосся, а також з огляду на ефект, до якого Ви прагнете. Наприклад, для насиченості кольору використовують м'які фарби, тоді як для кардинальної зміни способу використовуються стійкі фарби.

У своїй практиці ми застосовуємо косметику тільки кращих виробників: Wella Professionals, TIGI Colours, L'Оreal.

Використання продуктів вищезазначених виробників дозволяє нашим майстрам домагатися будь-якого відтінку і бути повністю впевненими в результаті фарбування.

Неповторний образ і відмінний стан волосся після фарбування - це завдання, яке перед собою ставить кожен наш фахівець і яку успішно виконує завдяки професіоналізму та досвіду.

Чекаємо Вас в нашому салоні з готовністю зробити Ваше життя яскравіше!

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис