Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Салон краси «Incanto» пропонує до послуг своїх клієнтів новітні методики і технології по догляду і лікуванню проблем шкіри обличчя, декольте і шиї. Досвідчені косметологи нашої студії працюють над вирішенням різних косметологічних проблем і збереженням Вашої молодості, свіжості і краси Вашої шкіри.

У будь-якому віці догляд за кожним типом шкіри повинен бути збалансованим. Це означає, що немає сенсу протягом місяця відвідувати косметолога через день і насичувати шкіру корисними речовинами, а протягом наступного місяця не зробити жодної процедури і не намагатися зберегти отриманий результат.

У кожного клієнта особливості шкіри індивідуальні, але все ж можна дати кілька загальних порад, які актуальні для всіх без винятку:

 • Раз на півроку проходити курс інтенсивного догляду за шкірою;
 • Важливо пам'ятати, що пружність і підтягнутість м'язів Вашого обличчя - це результат постійних фізичних навантажень, саме тому масаж обличчя повинен стати невід'ємною частиною інтенсивного і комплексного догляду за обличчям; Косметологія обличчя Позняки
 • Наші фахівці обов'язково допоможуть Вам отримати бажаний результат, але і без Ваших зусиль не обійтися: зберегти досягнуте можна тільки за допомогою щотижневих підтримуючих процедур;
 • Але найголовніше - цінувати себе: ведіть здоровий активний спосіб життя, стежте за своїм стабільним емоційним станом і відпочивайте.

У нас на озброєнні є всі необхідні засоби і методики для того, щоб зберегти свіжість, молодість і здоровий вигляд Вашої шкіри. Все що потрібно від Вас - тільки бажання.

Вже давно залишилися в далекому минулому часи походів «на чистку до косметички». Косметика і апаратура в сучасних салонах краси - це одночасне поєднання всіх найпрогресивніших технологій сучасної науки.

Косметологія обличчя сьогодні пропонує різноманітність процедур, завдяки яким можна підібрати відповідний індивідуальний вид комплексного догляду:

 • anti-age програми;
 • комплексна чистка обличчя;
 • програми для підліткової і молодої шкіри;
 • ліфтинг обличчя;
 • пілінги обличчя;
 • мікротокова терапія;
 • УЗ чистка обличчя (ультразвукова чистка обличчя);
 • алмазна шліфовка шкіри обличчя;
 • масаж обличчя.

У своїй роботі ми використовуємо багато найкращих косметичних ліній.

Всі косметичні препарати, що входять в асортимент, в першу чергу спрямовані на усунення першопричин і симптомів тієї чи іншої естетичної проблеми. Професійна косметика може бути доповнена препаратами і засобами для домашнього застосування, що дозволяє безпечно і швидко досягти бажаних результатів в освітленні гіперпігментації, лікуванні акне, постакне, омолодженні шкіри і профілактиці її старіння.

Поява зморшок і втрата шкірою пружності є результатом безлічі причин, але серед них можна виділити наступні: ослаблення підтримуючої тканини шкіри (колагену і гіалуронової кислоти), яке призводить до зниження еластичності і пружності, а також мімічна робота обличчя, яка за багато років залишає глибокі зморшки, особливо на лобі і навколо очей: небажані «гусячі лапки» і «гнівні зморшки». Bся косметика складається з ексклюзивних компонентів, які впливають безпосередньо на ці причини.

Грамотне і комплексне використання методик лікування шкіри обличчя, раціональна послідовність їх проведення та індивідуальний комплекс для кожного дозволяють отримувати стабільний і тривалий позитивний результат.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис