Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Стрімкий розвиток високих технологій в області сучасної косметології надає широкий спектр можливостей для застосування ультразвуку, дозволяючи по достоїнству оцінити всі його переваги. Виконуючи функції омолодження і відновлення шкіри, ультразвук вигідно відрізняється від інших методів догляду тим, що не є для шкіри додатковим механічним навантаженням (таким як здавлювання і розтягнення), що не порушує і не ушкоджує структуру верхнього шару шкіри.

При ультразвуковому чищенні шкірні покриви позбавлені додаткового ручного впливу і, як наслідок, не травмуються. Мікровібрація, викликана ультразвуком, здійснює мікромасаж на клітинному рівні. В результаті обмін речовин стає більш інтенсивним, поліпшується циркуляція крові і її склад, прискорюються процеси регенерації тканин і підвищується імунітет. Ультразвук сприяє активізації окислювально-відновних процесів, сприятливо діє на утворення колагену і еластину.

У косметології успішно застосовується ряд високоефективних процедур, в основі яких лежить ультразвуковий вплив.

Ультразвуковий пілінг шкіри обличчя

Ультразвукова чистка шкіри обличчя - це процес глибокого очищення поверхні шкіри від забруднень, ороговілих клітин, шкірного жиру, закупорок сальних залоз, видалення акне, комедонів. На відміну від застосовуваних раніше класичних чисток, дана процедура безболісна і атравматична. У переважній більшості випадків процедура ультразвукового чищення практично повністю позбавляє людину від необхідності інших механічних впливів на шкіру, даючи при цьому стабільний результат. В процесі ультразвукового пілінгу відбувається очищення шкіри, поліпшується кровообіг, завдяки чому відбувається природне зволоження клітин шкіри. Відмінною особливістю пілінгу ультразвуком є видалення тільки старих клітин і неушкодження нових молодих. Завдяки дуже ретельному і ніжному впливу ультразвуку, верхній шар епідермісу оновлюється, а шкіра виглядає дивно м'якою і свіжою.

Ультрафонофорез і ліфтинг шкіри обличчя

Це процедура, яка органічно поєднує в собі введення поживних речовин в шкіру і проведення мікромасажу і лімфодренажу. Діапазон застосування ультрафонофорез дуже широкий: він підходить для будь-якого типу шкіри і для людей будь-якого віку. Ультразвук прекрасно тонізує м'язи обличчя, створюючи ефект ліфтингу, а також виконує масаж тканин на клітинному рівні. Ультраонофорез дозволяє клітинам отримати цінні поживні косметичні препарати.

Введений косметичний засіб впливає на клітини шкіри протягом декількох днів після процедури. Для допомоги жирній шкірі і шкірі з ураженнями висипом вугрів, ефективно використовується протизапальні властивості ультразвуку, а також його здатність добре разбивати і вирівнювати посттравматичні рубці і ущільнення. Вже через кілька процедур відчутно зменшується жирність шкіри, звужуються пори на обличчі.

Пілінг і ультрафонофорез тіла

Ця процедура надзвичайно ефективна при целюліті, фіброзах і ущільненнях тканин, порушенні кровообігу і лімфовідтоку. Ультразвук, прогріваючи тканини, насичуючи їх киснем і одночасно забезпечуючи глибокий мікромасаж, сприяє підвищенню еластичності сполучної тканини за рахунок відновлення колагенових і еластинових волокон. У поєднанні з іншими процедурами це дає прекрасний результат при дряблій шкірі.

Підводячи короткі підсумки, можна з повною впевненістю стверджувати, що ультразвукова чистка - це коли шкіра не травмується, обличчя після процедури не виглядає опухлим, а сама процедура доступна, безболісна і приємна. Позитивний ефект відчувається вже після першого сеансу - шкіра виглядає чистою і свіжою, а настрій стрімко поліпшується!

 

 

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис