Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Зовнішній вигляд будь-якої людини буде гармонійним і досконалим завдяки красивим і «правильним» бровам. Усі переваги вашої зовнішності можуть бути перекреслені неправильною формою брів, занадто яскравим або тьмяним їх кольором.

Тому не забувайте приділяти увагу вашим бровам. У щоденному макіяжі обов'язково користуйтеся олівцем, гелем для брів - це додасть вам шарму. А для більш тривалого ефекту і більш високої якості - краще звернутися до майстра.

Професійні майстри нашого салону з великою відповідальністю ставляться до моделювання, фарбування брів і догляду за ними.

Існує ряд процедур, необхідних для регулярного проведення:

Моделювання брів - це виправлення або коригування існуючої форми брів з урахуванням індивідуальних особливостей кожної особи. У цьому питанні не завжди потрібно гнатися за модою. Якщо популярними в даному сезоні є широкі, густі брови - не факт, що вони вам підійдуть, і ви не будете виглядати безглуздо з такими бровами. Форма брів у кожної людини індивідуальна, і майстер обов'язково вам її підбере.

Фарбування брів проводиться кількома методами:

Фарбування брів Сенко - подарує вам насичений колір брів протягом декількох тижнів. Фарба розроблена на основі м'якої рецептури. Компоненти препарату забезпечать стійке фарбування як брів, так і вій.

Фарбування брів RefectoCil - ця професійна лінія для фарбування брів і вій є лідером в даній галузі завдяки безпечному застосуванню, стійкості і насиченості кольору. До головних якостей фарби відносяться гипоаллергенность; ідеальна для людей, що використовують контактні лінзи; 100% покриває сивину; не пошкоджує волоски; при регулярному застосуванні посилюється інтенсивність і стійкість кольору. Ефект зберігається до 4 тижнів.

Фарбування брів хною (біотатуаж) - інноваційне фарбування брів хною Brow Henna. Натуральна хна спеціально призначена для стійкого фарбування брів і рекомендована тим, у кого не дуже активно ростуть волоски, є порожні простори, хто відрощує брови для нової форми, хто не наважується зробити класичний татуаж. У складі барвника немає хімічних елементів і домішок, тому підходить процедура вагітним і годуючим жінкам. Ефект від фарбування хною тримається на шкірі до 10 днів, а на самих волосках - до 4 тижнів.

Комплексний догляд «Ідеальні брови» - це комплексна процедура по створенню ідеальних брів, яка складається з декількох етапів. Спочатку майстер готує шкіру, використовуючи скраб - гоммаж. Потім підбирає і промальовує індивідуальну форму спеціальним олівцем. Оформлює брови за допомогою пінцету. Потім наносить натуральний барвник - хну Brow Henna.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис