Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

2136 переглядів

В наші дні пептидна терапія Hydro Peptide є найбільш перспективним напрямком косметології, що дає можливість вирішити дуже складні проблеми зі шкірою. Професійна косметика Hydro Peptide (США) розроблена спеціально для людей, які знають про нові технології і йдуть в ногу з часом. Ця програма, завдяки складним комбінаціям 62 пептидів нового покоління, дає можливість управляти процесами, що відбуваються в глибинних шарах шкірного покриву, і контролювати швидкість старіння.

У всьому світі препарати, що в основі своїй мають пептиди, широко використовуються при лікуванні досить складних захворювань, викликаних віковими процесами. На жаль, і весь наш організм, і шкіра в тому числі піддається старінню. Проводячи дослідження в даній області, американські вчені знайшли ключик до продовження молодості.

В основі лежить мультифункціональний похід, який базується на шести фундаментальних елементах для збереження здорової і молодої шкіри.Hydro Peptide1

  • Purify (Очищення) і оновлення з АХА кислотами, ензимами, цинком, магнієм і міддю
  • Relax (Релакс) з ботулоподобними пептидами, які розслаблюють м'язи і тим самим перешкоджають утворенню зморшок
  • Nourish (Живлення) з амінокислотами, вітамінами і мінералами
  • Stimulate (Тонус) клітинних комунікацій з пептидами, стимулюючими утворення колагену і факторами росту
  • Hydrate (Зволоження) шкіри з гіалуроновою кислотою і церамідами
  • Protect (Захист) шкіри від пошкодження колагену і ДНК з антиоксидантами

Серія Hydro Peptide розроблена на основі знань про те, що пептиди володіють регуляторними функціями і сприяють синтезу необхідних речовин в шкірі. Вони також впливають на життєдіяльність клітин, їх обмін речовин. Завдяки програмі Hydro Peptide, в глибокі шари шкіри доставляється потужна доза пептидів, гіалуронової кислоти і антиоксидантів. Однак, на відміну від антиоксидантів і білків, пептиди володіють особливою активністю. Білки мають порівняно великі розміри, а амінокислоти занадто просту будову, щоб проявляти достатню активність. Пептиди ж володіють нано-формою і складною структурою, що сприяє впливу на процеси в глибинних шарах шкіри. Завдяки нано-формі практично виключається використання ін'єкцій.

Спрямованість дії засобів Hydro Peptide – це рішення комплексу вікових проблем.

Показання до застосування Anti Age програми Hydro Peptide:

  1. Косметичні засоби можуть застосовуватися для будь-якого типу шкіри, починаючи з 20 років. Вони надають їй свіжість і здоровий зовнішній вигляд.
  2. Вони ідеально підходять для зрілої, втомленої і пересушеної шкіри. Препарати, що застосовуються під час пептидної терапії, зменшують зморшки, вирівнюють шкіру, надають їй неймовірне сяйво. 

Ми пропонуємо інноваційні професійні програми по догляду за шкірою Hydro Peptide.

Омолоджуючий люкс-догляд для обличчя - Hydro Peptide Professional Ultra Luxe Facial

Омолоджуюча серія передбачає поетапний вплив на клітини шкіри, в результаті якого можна отримати стабільний, виражений результат. Шкіра стає більш зволоженою, пружною і гладенькою, зникають зморшки, вирівнюється її тон, видаляється набряклість, формується правильний овал обличчя. Після закінчення програми компенсуються ознаки недостатності естрогену, нормалізується процес утворення меланіну, зміцнюються стінки судин, підвищується імунітет шкірного покриву, його захисні і дренажні функції.

Омолоджуючий експрес-догляд для обличчя - HydroPeptide Professional Express Facial

Програма передбачає миттєве усунення ознак старіння шкірного покриву: набряклості, тьмяного кольору, зморшок, сухості. Висока ефективність експрес-догляду обумовлена складом препаратів, що включають 19 пептидів, стовбурових клітин, вітамінів, ензимів, масел і рослинних екстрактів.

Відновлювальний антиоксидантний масаж обличчя - HydroPeptide® Professional Rejuvenated Back

Програма сприяє глибокому і інтенсивному очищенню, відновленню обмінних і регенераційних процесів, зволоженню шкіри. В процесі проведення підвищується пружність шкіри, виводяться токсини, нормалізується кількість меланіну, звужуються пори, вирівнюється поверхня. По закінченні курсу вона набуває здорового сяйва, стає більш еластичною і підтягнутою

 

 

 

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис