Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

20882 переглядів

Про повне загоєння проколу хряща вуха можна з упевненістю стверджувати не раніше, ніж за півроку. Тому весь цей період часу вимагає правильного догляду та дбайливого ставлення до цього місця. А найбільше - перший місяць. Отже:

Відразу після проколу хряща вуха

Протягом перших 7 діб промиваємо місце проколу 2 рази на день. На цьому місці можлива поява скоринок і виділень, які потрібно видаляти, щоб не накопичилися бактерії і не почалося запалення або нагноєння. На 3-6 день на місці проколу можлива поява набряку, який говорить про те, що первинне загоєння закінчилося, а організм намагається відторгнути сторонній предмет. Через кілька днів, при правильному догляді, набряк сходить.

Як доглядати за пірсингом вуха (хряща):

  • Купити в аптеці фізрозчин, з якого прикладати компреси до місця проколу. Завдяки цій процедурі, розм'якшуються скоринки і видаляться виділення.
  • Акуратно ватною паличкою відокремлюємо скоринки, що залишилися.
  • Кип'яченою водою змиваємо фізрозчин.
  • У перші дні компреси на 1-2 хвилини можна робити рідким антисептиком. А надалі використовувати його лише при попаданні бруду на місце проколу.
  • Також у перші дні можна захищати місце проколу лейкопластирем із подушечкою.
  • Перші 3 дні не рекомендується мити голову, потім максимально захищати ранку від попадання шампуню та бальзаму.

Через 2 тижні до повного загоєння

Рекомендуємо очищати місце пірсингу один раз на день сольовим (1\4 ч.л. солі на 200 мл кип'яченої води) або мильним (з антибактеріального мила) розчином. А також, при заняттях спортом або в іншій ситуації, прокол рекомендуємо захищати лейкопластирем. А за 4-6 тижнів можна змінити прикрасу, яку встановили при пірсингу на будь-яку іншу. Але зробити це рекомендуємо у майстра, не самостійно.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис