Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Масаж ніг

Масаж ніг - прекрасний засіб для поліпшення обігу лімфи і крові, яке запобігає утворенню варикозних вузлів і зменшує набряклість ніг.

Масаж ніг в нашому салоні на Позняках також допомагає зняти з них м'язову втому після тривалих фізичних завантажень, зменшити відчуття тяжкості і напруги в литках. Як невід'ємний компонент регулярного догляду за ногами, масаж ніг відмінно допомагає при лікуванні багатьох захворювань ніг.

Масаж рук

Руки - це та частина нашого організму, яка в першу чергу видає наш вік. Доглядаючи за обличчям, волоссям, ми часто забуваємо приділити час нашим ручкам, сприймаючи їх стан як даність.

Адже саме руки - головна робоча частина організму, якими ми виконуємо всю повсякденну роботу, починаючи від легких маніпуляцій і закінчуючи підніманням тягарів. Саме через це наші руки і страждають від навантажень, несприятливого впливу навколишнього середовища. Як результат, шкіра на руках стає нееластичною, в'ялою, зморшкуватою і обвислою.

Завдяки масажу рук в нашій студії краси на Позняках можна домогтися не тільки косметичного, а й лікувально-оздоровчого ефекту: відновити працездатність м'язів рук після тривалої і сильної фізичної напруги, зміцнити суглоби і зв'язки, поліпшити кровообіг, зменшити біль і набряки, а також збагатити руки киснем і поживними речовинами, зберегти гнучкість суглобів.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис