Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Перукарня Позняки Осокорки

Шикарне здорове волосся - предмет милування поетів і художників усіх епох, представників жіночої та чоловічої статі минулого і сучасності. Це та частина людського тіла, на яку звертають увагу в першу чергу.

Природно, волоссю не дарма відведено одне з основних місць при оцінці критеріїв привабливості людини, адже саме зачіска може як зіграти людині на руку при формуванні його іміджу, так і безнадійно його зіпсувати. Факт цей незаперечний і дуже часто підтверджується життям. Можна з упевненістю сказати, що ми відчуваємо себе впевнено, коли знаємо, що з нашої зачіскою все в порядку. Саме тому волосся вимагає догляду цілий рік.

Для кожного в понятті «догляд за волоссям» криється різний зміст. Для одних цілком достатньо регулярного миття голови, у інших же догляд за волоссям асоціюється з послугами професійних перукарів-стилістів, і тривіальний процес миття голови приносить їм справжнє задоволення. Наш салон працює для тих, хто з особливою дбайливістю доглядає за своїм волоссям. Майстри нашої перукарні на Позняках готові запропонувати Вам найсучасніші процедури і послуги, професіоналізм, підкріплений досвідом, і висококласним сервісом.

До Ваших послуг: комплексні процедури по відновленню та лікуванню пошкодженого волосся, ламінування, фарбування волосся і всілякі варіанти стрижок і зачісок на будь-які випадки життя.

Знайти для себе перукаря до душі - справа непроста. Але ми впевнені, що в нашій перукарні на Позняках Ви обов'язково знайдете фахівця, який стане для Вас надійним помічником у формуванні Вашого іміджу і джерелом приємних і позитивних емоцій.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис