Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Зволоження шкіри влітку.

В останні десятиліття клімат зазнає значних і відчутних змін, які відбуваються внаслідок багатьох причин. Різке коливання температури в межах дня і ночі на 10-15 градусів в літній період, надзвичайно спекотна погода негативно впливають на стан всього організму і, особливо на зволоженість шкіри. Наслідки таких змін - пігментація, поява темних, сухих висипань, різних плям, папілом, а також зневоднення, сухість і прискорення старіння. Останнє виражається збільшенням шкірного малюнка (смугастість на шкірі), проявом зморшок, їх протяжності і глибини, зростання площі шкірного покриття.

Пряме сонячне випромінювання згубно впливає на людський організм, посилюючи старіння і його ознаки. При цьому сонцезахисні засоби: креми та спреї, повністю не захищають від впливу ультрафіолету. По поверненню з відпочинку на морському узбережжі у багатьох спостерігається збільшення пігментних плям і їх кількості, а наполегливі зусилля щодо усунення їх в зимовий період виявляються марними. Існують рекомендації по догляду за шкірою в період відпочинку, дотримуючись яких, можна запобігти появі проблем зі шкірою, захистити її від згубного впливу сонця, зберегти зволоженість на достатньому рівні незалежно від кліматичного поясу. Такі рекомендації визначаються в залежності від стану, типу шкіри та віку і складають програму по догляду за шкірою в жаркий період. При цьому її краще розробити ще на початку літа. Як правило, її проводять в декілька етапів.

  1. Очищення шкіри влітку має велике значення і складається з двох етапів. Особливо важливо проводити цю процедуру міським жителям. Адже під впливом високої температури і забрудненості сальних залоз виділяється секрет, який, змішуючись з пилом і вихлопними газами, утворює на поверхні шкіри плівку. Вона закупорює сальні залози, що є причиною утворення запальних ділянок на шкірі обличчя і зміни її кольору. Щоб запобігти подібним проблемам, необхідно використовувати різні косметичні засоби. Звертаючи увагу на тип шкіри, можна застосовувати не тільки молочко і гель для вмивання, а й скраб, ферментний пілінг, щадний гоммаж, спеціальні «скатки» для глибокого очищення. При цьому перший етап - щоденне очищення. Його проводять двічі на день. Другий етап потрібно здійснювати 2 рази на тиждень. Використовуючи різні комбінації засобів можна отримати бажаний результат - мати чисту і свіжу шкіру в літній період.
  2. Зволоження шкіри є головним етапом програми догляду за шкірою в жарку пору. В цей час прискорюється випаровування вологи з поверхні шкіри, разом з цим інтенсивна дія сонячних променів швидше і активніше ушкоджує клітини шкіри, висушуює її і утворює рельєф (зморшки) на поверхні шкіри, а далі і на тілі. Зволоження шкіри здійснюється двома методами:
    • аплікаційними - нанесенням будь-яких зволожуючих шкіру засобів: кремів, гелів, масок, сироваток;
    • ін'єкційним - виконанням мезотерапії і біоревіталізації.
    Вибір процедури залежить від стану шкіри, віку і способу життя. Дівчатам і молодим жінкам до 30 років без серйозних проблем зі шкірою досить проводити зволоження в домашніх умовах, з періодичним відвідуванням салону краси з цією ж метою, в яких використовують професійні засоби. Але якщо жінка курить, таких процедур замало, варто також вдаватися до мезотерапії і биоревитализации. Ці процедури також доцільно проводити жінкам старше 35 років з сухою і дуже сухою шкірою. Однак один сеанс біоревіталізації в більш ранньому віці сприяє достатньому рівню зволоженості шкіри всю літню пору.
  3. Антиоксидантна терапія. Цей етап важливий для відновлення і лікування клітин шкіри після закінчення літнього періоду. Застосування антиоксидантів як добавок можливо також і перед початком спекотної пори. Такі рекомендації ґрунтуються на теорії антиоксидантного старіння шкіри, описаного в багатьох класифікаціях, і судячи з практики спостережень результатів впливу ультрафіолету. Очевидно, що його дія менш відчутна при застосуванні антиоксидантів. Це відбувається від того, що сонячне випромінювання пошкоджує різні рівні клітин не тільки на видимих ділянках шкіри, але і по всьому тілу, тому відновлення повинно бути комплексним, не тільки на обличчі.
    Застосування препаратів, які гармонізують рН баланс рідин організму, шкіри, а також відновлюють структуру клітинної мембрани (препарати БАД) і мезотерапія проводиться 1-2 рази на місяць в комплексі з використанням коктейлів з антиоксидантів, амінокислот і вітамінів.
  4. Вибір сонцезахисних факторів (SPF) кремів, спреїв і пудр.При підборі засобів захисту від впливу ультрафіолету варто враховувати фототип і тип шкіри, якість захисних фільтрів, що входять до їх складу, і навіть імідж компанії і якість її продукції, можливість регулярного використання цих засобів. Для фототипу 1, 2 в міських умовах варто застосовувати засоби з сонцезахисним фактором 30-40, для фототипу 3, 4 (вони більш поширені, ніж 5 і 6) використовувати чинники не менше 50. Вибір конкретних препаратів, особливо вперше, варто проводити з фахівцем , так як максимальну його увагу до деталей, які можуть бути втрачені при самостійному підборі, мають величезний вплив на результат. Програма догляду за шкірою в літній період в домашніх умовах, складена фахівцем, підтримання балансу необхідних речовин і профілактика старіння - дає відмінний результат, адже набагато дешевше проводити профілактику, ніж потім лікувати захворювання, що вимагає більше зусиль і коштів. Найбільш значущі професійні процедури для догляду за шкірою обличчя зараз - мезотерапія і біоревіталізація..

Дотримуючись цих рекомендацій можна надовго зберегти молодість, красу і здоров'я, і радіти сонячним дням.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис