Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Найбільш поширений спосіб боротьби з небажаним волоссям - депіляція. Вона застосовується для видалення волосся, як на великих (стегна, гомілки, руки), так і на маленьких ділянках шкіри. Не менш затребувана процедура - депіляція в області бікіні.

Фахівці салону краси «Інканто» пропонують скористатися одним з найбільш перевірених способів видалення волосся - воскової депіляції. Дуже важливо, щоб вона проводилася регулярно. Інтервал між сеансами залежить від швидкості росту волосся у клієнта. Тривалість результату обумовлюється майстерністю і знаннями тієї людини, яка проводить процедуру. Воскова депіляція в салоні краси «Інканто» порадує результатами завдяки накопиченому досвіду наших фахівців.

Проведення процедури проходить в кілька стадій:

  • Очищення зон, на яких буде проводитися депіляція, від різних косметичних засобів.
  • Нанесення спеціального лосьйону. Він затримує віск на волоссі, на відміну від звичайних кремів і лосьйонів, які сприяють його зісковзуванню.
  • Нанесення воску. Воскові композиції розтоплюються до консистенції меду, накладаються на шкіру тонким шаром по росту волосся. Після затвердіння їх видаляють разом з волосками.
  • Депілюємі ділянки шкіри обробляють спеціальними препаратами. Вони сповільнюють ріст і запобігають появі врослого волосся.
  • Після закінчення майстер наносить зволожуючі і заспокійливі засоби.

Воскова депіляція (Київ) має такі переваги:

  • Безболісність. Така процедура не викликає алергії, подразнення і свербіння. Можливо лише незначне почервоніння шкіри.
  • Швидкість проведення. Всі операції, що виконуються під час процедури, досить прості і не вимагають багато часу і зусиль.
  • Видалення волосся з коренем. До того ж волоски видаляються з омертвілими клітинами шкіри. Її поверхня стає гладкою і бархатистою.
  • Тривалий результат. При регулярному проведенні процедури волосся стає тонше, м'якше. Воно втрачає свою густоту і не вростає в шкіру при виростанні.

Варто врахувати, що проведення процедури в салоні краси «Інканто» вбереже від появи багатьох проблем. Адже під час процедури використовуються перевірені препарати і накопичені знання і вміння фахівців. Ця сукупність, в кінцевому рахунку, забезпечить хороший і тривалий результат.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис