Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Сучасний ринок рясніє безліччю засобів для покриття нігтів різних виробників. Серед безлічі ми вибрали найбільш якісні, ті, які відповідають таким критеріям, як: швидкість висихання, легкість зняття, тривалість збереження первісного вигляду.

Лаки Vinylux

Лаки Vinylux – нігтьове покриття нового покоління. Вже з назви зрозуміло, що ці засоби з люксової категорії товарів.

При виготовленні лаків Vinylux застосовують технологію 3Free. Їх унікальною характеристикою є відсутність необхідності нанесення базового шару. Це стало можливим завдяки новому механізму зчеплення лаків і нігтьової пластини, розробленому виробниками. Воно склеює кератин нігтя і пігменти лаку, при цьому створюючи бар'єр для проникнення фарбувальних пігментів в нігтьову пластину. Друга складова - швидкосохнуча формула ProLight. Вона утворює шар з фотоініціаторів, які висихають за 10 хвилин і зберігають покриття протягом 7 днів без сколів і відшарувань, з кожним днем стаючи все міцніше. Це механізм 2 в 1.

Завдяки використанню лаку Vinylux, можна скоротити час на манікюр: по-перше, через 2-кроковість всього процесу, по-друге, через зменшення часу сушіння.

Люксіо (Luxio)

Система Luxio відкрила нову сторінку в нігтьовому сервісі і дала можливість кожному клієнту мати доглянуті, красиві і здорові нігті. Вона об'єднує властивості лаку і гелю в одному флаконі. Luxio наноситься як звичайний лак, а висихає, як гель, за допомогою ультрафіолетової лампи, тримається тривалий час, не має запаху, не викликає алергії. Палітра Luxio постійно розширюється, а комбінуючи його з іншими покриттями можна створювати самі незвичайні ефекти. Варто звернути увагу, що це покриття краще знімати у фахівця, щоб не порушити природну структуру нігтів.

Термо гель-лаки Lechat

Термо гель-лаки Lechat - надміцне покриття нігтів, гарантує відсутність відколів і подряпин протягом 2 тижнів. Це новинка в технології soak off formula. Особливість цих гель-лаків полягає в тому, що колір покриття змінюється в залежності від температури навколишнього середовища. На довгих нігтях виходить френч з плавним переходом кольору від темного до світлого.

Купуючи професійні засоби, експериментуючи з різними техніками разом з фахівцями нашого салону, можна надовго зберегти красу і здоров'я нігтів.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис