Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Пірсинг, прокол вух Позняки

Пірсинг - це не просто проколювання свого тіла у всіх мислимих і немислимих місцях. Перш за все це мистецтво. Пірсинг має багатовікову історію і є невід'ємним атрибутом багатьох стародавніх культур. Згодом пірсинг став модною тенденцією культури. Сьогодні багато людей абсолютно різного віку проколюють собі різні ділянки тіла.

Для розуміння психології установки пірсингу на своєму тілі слід пам'ятати, що пірсинг - це перш за все прикраса. Тобто мотивація установки сережки - це бажання прикрасити своє тіло, щоб створити те чи інше враження. Але, крім простого бажання зробити процедуру пірсингу, існують додаткові мотиви.

Головним критерієм у прийнятті рішення, де саме зробити пірсинг, є Ваша фантазія. Уявіть себе на березі моря або річки з симпатичною сережкою, наприклад, на животику. Повірте на слово, ця зона Вашого тіла не залишиться без уваги протилежної статі !!! Ми зможемо зробити Вам пірсинг брови, носа, вуха, губи, пупка.

Пірсинг пупка - це один з найпопулярніших і затребуваних видів пірсингу на сьогоднішній день. Зараз навіть важко уявити молоду, красиву дівчину без еротичного поблискування аксесуара в пупку. Така прикраса виглядає красиво і сексуально лише в тому випадку, коли проколювання було зроблено на високому рівні, професійним майстром. Поширення пірсинг пупка отримав у зв'язку з великим асортиментом прикрас, які дівчина може вибрати і простотою виконання самого проколу. Як правило, будь-який вид пірсингу красивий і привабливий, за умови правильного і рівного проколу. Погодьтеся, коли прокололи нерівно і сережка дивиться в сторону, приємного в цьому мало.

В даний час проколювання вух - найпоширеніший вид пірсингу. Жінка без сережок (а то й кількох) в наш час - велика рідкість. Проколювання вух, без сумніву, тільки прикрашає прекрасну половину людства, хоча, правда, і для сильної її половини підходить не менше, особливо наймолодшій і активній її частині.

Пірсинг вух. Проколювання вух відкриває найширше поле для експериментів. До того ж, сучасна косметологія має в своєму розпорядженні засоби для безболісного і безпечного проколювання вух - використання спеціального інструменту (пістолета) з одноразовими медичними сережками-голками. Завдяки цьому, прокол вух можна проводити вже немовлятам. Загоєння після проколювання вух проходить протягом трьох-чотирьох тижнів. Ваші вуха досить швидко звикають до сережок. Тому немає ніяких причин, щоб відмовляти собі в бажанні посилити привабливість за допомогою модних, блискучих прикрас в витончених вушках.

Пірсинг язика стоїть практично на піку за популярністю, виблискуючи і приносячи приємне задоволення від відчуття чогось інтимного, особистого. Останнім часом в пошуку цікавих відчуттів, дівчата почали приходити на пірсинг язику разом зі своїми друзями, також збільшилося відвідування процедури молодими парами. Пірсинг язика робиться досить швидко і практично безболісно, без наркозу, при цьому не викликаючи неприємних відчуттів. У деяких випадках, якщо Ви переживаєте, у нас в студії на Позняках зроблять легку анестезію, під дією якої пройдуть болі. Спочатку, близько двох-чотирьох днів буде відчуватися легкий дискомфорт, незвичне, але, в той же час, приємне відчуття присутності сережки. Процес регенерації м’який, але вимагає деяких обмежень при прийомі їжі, стабільне полоскання порожнини рота.

Пірсинг брів. Звичайна прикраса для пірсингу брів - це колечко з кулькою приблизно в 1 мм, пірсинг можна робити також маленькими гвоздиками-штангами, виробленими спеціально для брів, які менше рухаються в ранці.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся - геть сумніви! Плюс пірсингу (в порівнянні з татуюванням) в тому, що він не назавжди. Якщо кокетливий гвоздик в носі Вам набридне, просто вийміть його ... і все!

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис