Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Масаж - це ефективний метод лікування і профілактики різних захворювань. Масаж допомагає відновити силу і підвищити працездатність втомлених м'язів, а також зміцнити зв'язки і суглоби. Масаж обличчя, спини, ніг і рук, заряджений позитивною енергетикою, здатний зцілити, наповнити організм силами, привести в гармонійний стан і тіло, і душу.

Процедура масажу зрозуміла кожному і завдяки своїм цілющим властивостям дуже популярна. Більш того, цей унікальний за своїм впливом на людський організм метод має велику кількість різновидів, які взяли своє в різних країнах в різні часи і періоди. Сьогодні Ви можете насолодитися класичним, тайським, медовим, вакуумним, антицеллюлітним і безліччю інших видів масажу. Особливо велику популярність завоював антицеллюлітний масаж, який застосовується для схуднення.

Загальний масаж

На сьогоднішній день Ви можете насолодитися масажем практично кожної ділянки свого тіла, в залежності від того, який результат Ви переслідуєте і яка проблема Вас турбує. Загальний масаж, масаж рук, ніг, спини, обличчя - це чи не повний список масажу, який Ви можете отримати в нашому салоні на Позняках.

Загальний масаж традиційно включає масаж спини, масаж ніг, масаж рук. Загальним називають масаж, при якому масажують тільки тіло.

Користь від загального масажу полягає в тому, що він робить позитивний вплив на нервову систему і розслаблюючу дію на весь організм. Завдяки загальному масажу, Ви легко позбудетеся від нервового напруження, а Ваші м'язи зі стану напруги перейдуть в стан розслабленості. За допомогою загального масажу поліпшується кровообіг і загальний стан організму.

Тривалість сеансу загального масажу безпосередньо обумовлюється індивідуальними особливостями (ростом і масою тіла), і триває в середньому близько 60 хвилин. Після масажу дуже рекомендується відпочити 15-30 хвилин.

Виберіть для себе вид масажу, який Вам до душі, а наші фахівці допоможуть Вам розслабитися і поліпшити стан Вашого здоров'я.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис