Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

1283 переглядів

Нова послуга з догляду за волоссям! Дві високоефективні комплексні лікувальні лінії серії NATURALTECH, що вирішують проблеми волосся та попереджають їх появу в подальшому.
Наші майстри-перукарі постійно знаходяться у пошуку засобів для покращення стану волосся. У процесі тестування та випробування багатьох препаратів наше серце підкорила косметика для волосся DAVINES (Італія).
Кожен продукт DAVINES на всіх стадіях свого виробництва, починаючи від розробки формули і до упаковки, отриманий з використанням на 100% чистої енергії, крім того, з формул усіх продуктів були виключені парабени та сульфати.
Ми із задоволенням рекомендуємо нашим клієнтам дві високоефективні комплексні лікувальні лінії серії NATURALTECH, що вирішують проблеми волосся і запобігають їх появі в подальшомуі:

1. NOURISHING - сімейство поживних, зволожуючих і поновлюючих продуктів для сухого, пошкодженого волосся. Формули усіх засобів містять фітоактив, отриманий з винограду, що містить багатого поліфенолів і є сильним антиоксидантом. Ароматична композиція - ефірні олії мандарина, іланг-ілангу, петит грейна. Поновлюючий компонент – гідролізований кератин, який глибоко відновлює структуру волосся.

2. REPLUMPING - продукти, спрямовані на ущільнення, еластичність, зволоження волосся. Складові: фітоактив - сливи, багаті на поліфеноли і флавоноїди, що є антиоксидантними речовинами, які борятся з вільними радикалами. Аромат - петигренева олія з ущільнюючою дією. Суперактив - гіалуронова кислота, що має потужні зволожуючі властивості і захищає волосся від механічних і зовнішніх ушкоджень.

Процедури з використанням продуктів Davines, що представлені в нашому салоні, ми рекомендуємо проводити один раз в 2-4 тижні. При повторному застосуванні спостерігається ефект накопичення, завдяки якому дія препаратів посилюється, стан вашого волосся покращується. Тривалість процедури - 40 хвилин.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис