Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Солярій з бризом MegaSun Pure Energy Т-230

Солярій (MegaSun Pure Energy Т-230 з бризом)

Не секрет, що красива, засмагла шкіра, особливо взимку і в міжсезонні, вагома ознака не тільки здоров'я, а й статусу. А з доступних щоденних засобів підтримки бажаного відтінку більшу частину року залишається тільки солярій. З появою в нашому житті соляріїв стало можливим мати засмаглу шкіру круглий рік.

Засмага в солярії безпечніша, так як солярії мають таймер, який контролює тривалість сеансу, що повністю виключає ризик сонячного удару або опіку.

В цілому, весь ультрафіолетовий спектр можна розділити на 3 зони - А, В і С. Промені С близькі до жорсткого і шкідливому рентгенівського випромінювання. УФА промені найбільш м'які і близькі до видимого світла. Між ними знаходяться УФB промені. У соляріях використовуються тільки УФА і УФB промені. Засмага в солярії вважається менш шкідливою для шкіри, ніж природна. По-перше, "штучне сонце" не містить УФ-променів типу С, а процентна частка випромінювання ламп УФВ менше, ніж при сонячному випромінюванні, а значить не викликає опіки шкіри. Зараз це модно, стильно, красиво. Отримати рівномірну засмагу за допомогою ультрафіолетової лампи стало також легко, як під південним сонцем.

Активатори і бронзатори підсилюють вже отриманий загар, стимулюючи вироблення меланіну і збільшуючи динаміку його синтезу.

Закріплювачі засмаги в солярії або пролонгатори діють після сеансу, забезпечуючи синтез меланіну без впливу ультрафіолету, дозволяючи шкірі темніти протягом декількох годин вже після сеансу.

Як правило, в косметику для засмаги в солярії додають різні корисні речовини: масло конопель, кокоса, кисневий комплекс, зволожуючі, заспокійливі і захищаючі шкіру, а також компоненти з охолоджуючим ефектом.

Косметика для солярію обов'язково містить антиоксиданти (антиокислювачі) - природні або синтетичні речовини, які нейтралізують дію вільних радикалів і спрямовані проти передчасного старіння шкіри.

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис