Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Біоревіталізація є однією з найбільш ефективних процедур естетичної медицини. З'явившись на початку століття, вона знайшла безліч прихильників серед фахівців і їх клієнтів. Така її популярність обумовлена безпекою, високою результативністю у відновленні обмінних процесів в шкірі, а також в боротьбі з появою зморшок.

Принцип дії препаратів біоревіталізації

Процес біоревіталізації враховує природні особливості будови шкіри і специфіку обмінних процесів в її клітинах. Не секрет, що шкіра складається з декількох шарів, що виконують окремі функції. У глибоких її шарах (дермі) розташовані волокна природних білків - еластину і колагену. Завдяки їм зберігається овал обличчя і пружність шкіри. У цьому шарі також міститься особлива речовина - гіалуронова кислота (гіалуронат). Це природний зволожувач, саме він робить шкіру пружною і еластичною. У процесі старіння організму змінюється концентрація гіалуронової кислоти, знижується її здатність утримувати воду. Це призводить до уповільнення відновлення клітин дерми. Через зниження кількості води шкіра втрачає еластин, з'являються складки і зморшки.

Щоб відновити природний баланс вологи в дермі проводиться біоревіталізація із застосуванням препаратів, що містять стабілізований або екзогенний натуральний гіалуронат без чужорідних хімічних елементів.

Суть методу біоревіталізації

Біоревіталізація проводиться підшкірними ін'єкціями незміненим Гіалуронатом, які надають стимулюючу дію клітинам дерми. Введений гель практично ідентичний природним речовинам, які містяться в шкірі. Він сприяє виробленню білків еластину, колагену і власної гіалуронової кислоти, які утворюють основу шкірного балансу. Вже після другої процедури спостерігається омолодження шкіри, вирівнювання її кольору.

Процедуру біоревіталізації варто проводити для того, щоб продовжити вашу молодість, зберігати шкіру пружною і гладенькою. Не потрібно чекати явних ознак старіння, краще проводити профілактику. Рекомендовано також застосовувати після закінчення відпустки або після сильного стресу. Такі профілактичні операції попередять незворотні пошкодження шкірного покриву, швидше відновлять клітини дерми. Головне - не втратити шанс попередити старіння, правильно розрахувати час. Біоревіталізація практично не має протипоказань, все ж не варто звертатися до неї при вагітності, наявності важких загальних захворювань або інфекційних уражень шкіри в місцях ін'єкцій. Після біоревіталізації обмежують теплові процедури, масаж, не бажано тривале перебування на сонці та в солярії.

Препарати, які використовуються при проведенні процедури, широко відомі в нашій країні і за кордоном. Їх підбір суто індивідуальний, тому потрібна консультація фахівця.

 

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис