Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

фарбування волосся, Ombre, Мелірування Шатуш, Мелірування Балаяж

Технологія брондування – ультра-модна в цьому сезоніТехнологія брондування технологія фарбування волосся, що дозволяє поєднувати коричневий «brown» і світлий «blond» тони. Кольорові рішення фарбування бронд, в основному, лежать в межах шоколадної, коричневої, кавової, русявою і золотисто-бежевій гами з легкими елементами блонду. Ефект цього фарбування - натуральність, колір виглядає дуже природно, імітуючи сонячні відблиски.

Голлівудське фарбування OmbreГоллівудське фарбування Ombre  -Голлівудське фарбування Ombre Позняки.Технология Ombre ця техніка двутонального фарбування волосся з чітким або нечітким горизонтальним кордоном. В якості основи для класичного Омбре можна використовувати свій натуральний колір волосся. Якщо свій колір здається Вам недостатньо виразним або у Вас є сивина, можна використовувати тонування або щадне фарбування верхньої зони волосся в модні натуральні відтінки. Результат - модне фарбування, що створює ефект об'ємної зачіски.

Мелірування Шатуш ПознякиМелірування Шатуш, або м’яке освітлення, створює плавну натуральну розтушовку блонду по всій довжині волосся з поглибленням кольору в прикореневій зоні. Перевага даного виду мелірування - це нечіткі, розмиті кольорові переходи між пасмами кіс. Фарбування в техніці Шатуш досить робити 1 раз в три місяці, що економить час, кошти і вберігає волосся від пошкодження.

Мелірування Балаяж Мелірування Балаяж – креативне фарбування волосся,Мелирование Балаяж Познякияке підкреслить форму і індивідуальність стрижки. При цій методиці фарбуються кінчики волосся. Відтінки можуть бути і природними, і екстравагантними, головне - контрастними до основного кольору волосся.

Каліфорнійське мелірування – ця техніка фарбування волосся з використанням багатогранних,California melirovanie,Каліфорнійське мелірування волос близьких по тону, світлих пастельних відтінків. Волосся залишається поглиблено-темним біля коріння з плавним переходом по освітленим в різні тони вертикальним пасмам різної ширини.

Протилежністюvenetsianskoe melirovanie, Венецианское мелирование волосцьому єВенеціанське мелірування, пасма якого кавово-коньячних, бежевих, горіхових, пшеничних і карамельно-медових відтінків.

Французьке мелірування francuzskoe melirovanie,Французьке мелірування  волосся – технологія дбайливого фарбування волосся (Sun Light), за допомогою якого створюється природне освітлення, харчування, блиск і доглянутий вигляд Вашого волосся.

Процедура фарбування волосся - це складний і трудомісткий процес, який повинен бути виконаний якісно з використанням косметики високого рівня. Цю послугу із задоволенням нададуть Вам наші майстри перукарського залу на Позняках в салоні краси Інканто.

Нам під силу будь-яка техніка фарбування! Приходьте, і результат Вас порадує!

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис