Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Кератинове вирівнювання волосся Позняки

Якщо Ви є щасливою володаркою природних локонів, але в дзеркалі хотіли б бачити своє відображення з прямими блискучим волоссям, або ж Ви не можете впоратися кучерявими і неслухняними кучерями - сучасна процедура випрямлення волосся саме для Вас.

Принцип дії випрямлячів волосся.

Щоб зрозуміти, як традиційні випрямлячі дію на наше волосся, необхідно трохи заглибитися в особливості їх будови. Кожен волосок на 90% складається з кератину - особливого білка. Складна структура кератину формується за рахунок простих амінокислот, які, будучи збудованими в ланцюжок, формують пряму нитку. Наявність додаткових зв'язків провокує зміну форми волоса, який стає кучерявим. Відповідно, принцип дії випрямлячів полягає в руйнуванні додаткових зв'язків між амінокислотами, що повертає їх в стан простою ланцюжка.

Бразильське кератіновие випрямлення волосся.

У нашому салоні краси використовуються найсучасніші методики для випрямлення волосся, які позитивно діють на їх стан. Brazilian Keratin Treatment або бразильське випрямлення волосся - професійна система для випрямлення неслухняних і кучерявого волосся, а також інтенсивного відновлення пошкодженого волосся.

Принцип, який закладений в основу дії бразильського кератинового лікування, абсолютно відрізняється від традиційних методів випрямлення. Кератин, що входить до його складу поряд з іншими активними компонентами, відновлює і доповнює структуру кожного волоса, роблячи, таким чином, препарат засобом інтенсивного догляду. Інші речовини, які входять до складу препарату, консервують з'єднання кератину і забезпечують для волосся активну термозахист. Це допомагає надати волоссю здоровий вигляд, блиск, м'якість. І що найприємніше - волосся стає слухняним під час всього часу дії препарату.

Тільки через чотири місяці починається м'яке вимивання препарату, після чого волосся поступово набувають свою природну форму і структуру. Таким чином, Ви можете ще раз переконатися, що кератіновие випрямлення волосся абсолютно нешкідливо і навпаки, допомагає активно доглядати за волоссям:

  1. Дійсно чудово вирівнює волосся;
  2. Відновлює і зміцнює їх структуру;
  3. Служить засобом активного догляду та активного захисту волосся.

Запишіться до нас на прийом, і вже завтра Ваше волосся буде абсолютно прямими і здоровими!

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис