Час роботи салону: 

ПН-ВС с 10-00 до 19-00

Безкоштовний Wi-Fi   Безкоштовна кава для клієнтів!    

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

1614 переглядів

Мезотерапія – один з найбільш легких шляхів омолодження. Вона має величезний потенціал в боротьбі зі старінням, дряблістю шкіри, целюлітом, зморшками, набряклістю. Багато хто чув про мезотерапію, але не всі знають про всі її можливості.

Основою цього методу є стимуляція шкіри за допомогою мікроголки. На поверхні шкіри утворюються мікротравми, які запускають відновлюючі реакції в глибоких шарах шкіри. У цих шарах синтезується природний білок - колаген та еластин. Мезотерапія покращує стан шкірного покриву - з'являється відчуття свіжості, зменшується глибина зморшок і складок. І це один з результатів, одержаний після проведення процедури.

Ефект мезотерапії залежить від правильності вибору препарату. Він підбирається фахівцем в залежності від стану шкіри, здоров'я, особливостей способу життя людини, і, навіть, темпераменту.

Мезотерапія і біоревіталізація

Існує думка, що мезотерапія і біоревіталізація - методики, засновані на протилежних принципах, що конкурують між собою. Таке твердження не зовсім вірне. По-перше, техніка введення препаратів мезотерапії подібна біоревітализації. По-друге, обидві методики можна поєднувати в курсі для отримання бажаного результату. Їх комплекс стимулює додаткові зони на шкірі і в її внутрішніх шарах. Застосування сукупності обох методик дає багатогранний ефект, заснований на багаторівневому впливі на активацію клітин шкіри. Після закінчення курсу спостерігається розгладження шкірного малюнка, зменшення складок і зморшок, поліпшується колір, підвищується рівень зволоженості шкіри, зникає сухість і жорсткість.

Показання до застосування мезотерапії

Цю процедуру варто проводити людям з найрізноманітнішими проблемами:

  • для попередження старіння - прояви сухості, складок і зморшок, зміни положення куточків рота,
  • для поліпшення стану жирної та комбінованої шкіри,
  • для усунення набряклості, набряків, потемніння в області очей,
  • для реабілітації після проведення хірургічних операцій, в тому числі пластичних,
  • для боротьби з жировими відкладеннями в області підборіддя і на щоках, зайвою вагою, ожирінням і целюлітом різних стадій,
  • для запобігання зайвого випадання волосся у жінок і чоловіків,
  • для видалення післяпологових розтяжок, післяопераційних рубців і шрамів,
  • для усунення в'ялості шкіри після сильного схуднення,
  • для поліпшення загального самопочуття, нормалізації регуляторних процесів.

Для отримання високого результату можна поєднувати мезотерапію з іншими косметологічними методиками, такими як: пілінг, біоревіталізація, мікрострумова терапія.

 

 

Joomly Callback

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка отримана. Очікуйте на дзвінок.

Онлайн запис