Онлайн тур по салону

(044) 573-59-78

(044) 360-66-56

(067) 402-42-22

Час роботи салону: 

ПН-ВС с 9-00 до 21-00

Безкоштовний Wi-Fi Безкоштовна кави для клієнтів! 

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Перегляди: 156

Пілінги в салоні краси Incanto (Інканто) допомагають впоратися з багатьма проблемами шкіри.

У цьому сезоні шкіра потребує процедур очищення, оновлення.

peeling, tsa, purifying,peel, rejuvenating,retises,melaspeel-j2, 2015, косметологияЗа допомогою пілінгу видаляються відмерлі клітини шкіри, відбувається регенерація поверхневого шару. Шкіра стає молодшою, оновленою, сяючою, а також:

 • зменшуються зморшки
 • звужуються пори
 • вирівнюється колір обличчя і рельєф шкіри
 • зменшується пігментація
 • шкіра стає еластичною
 • посилюється ліфтинг

На даний час ми рекомендуємо:

 1. Безпечний пілінг ТСА – починаючи з 28 років навіть для чутливої і тонкої шкіри. Абсолютно безболісний і безпечний. Не викликає сильного лущення. Показаний при віковій дряблості шкіри, пігментації, постакне. Для найкращого результату рекомендовано 4 процедури з інтервалом в 1-2 тижні.
  Вартість – 700грн
 2. Пілінг Purifying Peel (Anti Aсne) – поєднання азелаїнової і саліцилової кислот. Рекомендується для проблемної шкіри. Пілінг має сильну протизапальну й антисептичну властивість. Хороший результат дає при лікуванні псоріазу, акне, гіперкератозу, закупорених порах. В результаті нормалізується робота сальних залоз, оновлюється шкіра, вирівнюється колір обличчя.
  Вартість – 400грн
 3. Пілінг Rejuvenating Peel – в складі своєму містить молочну і піровиноградну кислоти. В результаті процедур цим пілінгом досягається ефективна ексфоліація шкіри, відбувається протизапальний і антибактеріальний процеси. У шкірі активно стимулюється синтез колагену і еластину. Цей вид пілінгу є хорошим зволожувачем, що не пересушує шкіру.
  Вартість – 500грн
 4. Пілінг Photo Aging Peel – містить молочну, саліцилову і лимонну кислоти. Добре відбілює, зволожує, регенерує, омолоджує шкіру. Підходить для будь-якого типу шкіри з проблемами фотостаріння, неглибоких зморшок, в'ялості, зневоднення. Пілінг досить щадний, але ефективний при вирішенні конкретних проблем.
  Вартість – 450грн
 5. Ретиноловий серединний пілінг Retises – потужний засіб в боротьбі зі старінням шкіри. В результаті впливу цього пілінгу відбувається помітне омолодження, освітлення шкіри, зменшуються розтяжки, рубці, згладжуються зморшки. Курс 3-6 процедур.
  Вартість – 1000грн
 6. Пілінг Melaspeel J2 (Джесснера) – це унікальне поєднання резорцина, саліцилової і молочної кислот, а також депігментуючих лимонної і коєвої кислот. Даний пілінг надає сильну стимулюючу дію, тому показаний для в'ялої, гіперпігментованої шкіри, за наявності рубців, постакне, вугрової хвороби.
  Вартість – 800грн