Онлайн тур по салону

(044) 573-59-78

(044) 360-66-56

(067) 402-42-22

Час роботи салону: 

ПН-ВС с 9-00 до 21-00

Безкоштовний Wi-Fi Безкоштовна кави для клієнтів! 

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Перегляди: 118

Величезною популярністю в даний час користуються процедури, спрямовані на омолодження шкіри обличчя і усунення з'являющихся ознак старіння. І якщо раніше ця процедура була пов'язана з певними незручностями і ризиками, притаманними ін'єкційним методикам, то тепер ми можемо запропонувати Вам комфортну, атравматичну процедуру - хіт сезону «безін'єкційну біоревіталізацію Ботокс Лайт».

Дана процедура виконується за технологією BioSpa з нанесенням на попередньо підготовлену шкіру гелю з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою і гелю з ботокс-ефектом. Мікрострумовий вплив сприяє відкриттю транспортних каналів, через які гелі легко проникають в шкіру, з'являється моментальний ліфтинг, активізується синтез колагену і еластину, що ще більше підсилює омолоджуючий ефект процедури. Чому гіалуронова кислота (ГК) так важлива для нашої шкіри?

Одним з основних факторів старіння шкіри є зниження вмісту ГК і тісно пов'язане з цим зменшення природного запасу вологи в шкірі. У віці 30-35 років кількість ГК в дермі починає катастрофічно знижуватися, з'являються перші ознаки біологічного старіння - втрата тонусу шкіри та поява дрібних зморшок.

Цей процес можна зупинити і повернути назад за допомогою введення в глибокі шари шкіри препаратів з вмістом ГК у вигляді гелю, який заповнює простір між клітинами, зберігає вологу і витрачається на постачання клітин енергією і поглинання вільних радикалів.

До появи безін'єкційної біоревіталізації, відновлення змісту ГК в шкірі було можливо завдяки ін'єкціям. Ін'єкційне введення супроводжується пошкодженням шкірного покриву і значною болючістю. З побічних ефектів ін'єкційної процедури можна відзначити ризик виникнення інфекційних ускладнень, утворення гематом, необхідність дотримання реабілітаційного періоду з обмеженим використанням косметики, прийому водних процедур, нагріву та інсоляції шкіри протягом декількох днів.

Винахід Безін'єкційної технології BioSpa мікрострумової терапії дозволило виключити ці небажані моменти і зробити процедуру більш комфортною, а часто і більш ефективною.

Безін'єкційна біоревіталізація Ботокс Лайт !!! «Я уколів не боюся!» - це інтенсивне і безін'єкційне усунення статичних і мімічних зморшок! Поєднання інноваційного міорелаксанту - гелю з Ботокс ефектом і неінвазивного філлєра - концентрату з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою, дозволяє досягти миттєвого ліфтингу і розгладження зморшок без ін'єкцій. Відомий ефект досягається вже після першої процедури.

Гель з Ботокс ефектом на основі гексапептіду - це нове покоління біологічно безпечних косметичних засобів - безін'єкційна альтернатива Botulinum Toxin A. Він абсолютно не токсичний, не має побічних ефектів і добре переноситься шкірою.

Гель з Ботокс ефектом на основі гексапептіду - це нове покоління біологічно безпечних косметичних засобів - безін'єкційна альтернатива Botulinum Toxin A. Він абсолютно не токсичний, не має побічних ефектів і добре переноситься шкірою.

Аргірелін, що знаходиться в складі гелю, здатний після нанесення на шкіру проникати в базальний шар епідермісу, де він розслабляє м'язи; еластин - фібрилярний білок підвищує еластичність і пружність поверхні шкіри, має виражений ліфтинг-ефект, покращує мікрорельєф, підвищує вироблення власного еластину і колагену, має виражену зволожуючу дію; алое-вера - імунопротектор, за рахунок вмісту полісахаридів, амінокислот, фітонцидів має імуностимулюючу, протизапальну, зволожуючу і заспокійливу дію.

Протокол процедури

  1. очищення
  2. ензимний пілінг
  3. УЗ пілінг
  4. нанесення гелів
  5. мікрострумова терапія

Результат процедури

  • Виражений ефект ліфтингу з першої процедури.
  • Усунення дрібних і зменшення глибоких зморшок.
  • Підвищення тургору і еластичності шкіри.
  • Коригується овал обличчя.

Тривалість: 90 хв

Рекомендований курс: 8-9 процедур з періодичністю 2-3 рази на тиждень, а також в якості експрес-процедури перед «виходом у світ».

Ціна від 500 грн.