Онлайн тур по салону

(044) 573-59-78

(044) 360-66-56

(067) 402-42-22

Час роботи салону: 

ПН-ВС с 9-00 до 21-00

Безкоштовний Wi-Fi Безкоштовна кави для клієнтів! 

Нас можна знайти:

Київ, вул. Анни Ахматової, 35

Позняки, Осокорки

Перегляди: 707

Якщо жінка змінює зачіску, значить вона хоче змінити життя. (Коко Шанель).
Зачіска впливає на те, як складається день, а в підсумку - життя.(Софі Лорен).

-27-09-15-15-46-3А щоб життя складалося успішно, потрібно діяти.

Для початку - відвідати стиліста в салоні краси. Майстер перукар - стиліст створить зачіску, яка підійде саме вам, з якою ви будете виглядати привабливіше, відчуєте себе впевнено, що дозволить розкрити ваш потенціал повністю.

Ми не виконуємо просто стрижки. Ми створюємо стильний образ.

Майстер, вивчивши особливості форми вашого обличчя, будову і якість волосся, запропонує декілька видів зачісок як класичних, так і креативних. З вами обговорить подальший догляд, скільки ви згодні приділяти щодня часу для укладання, або ж Вам подобається, щоб стрижка була зручною без укладання. Вибір також буде залежати від того, який стиль в одязі ви підтримуєте в своєму щоденному житті. Словом, як тільки нюанси будуть узгоджені, майстер - стиліст почне творчий процес створення образу.

Во-перше, вам двічі буде вироблено миття волосся шампунем, відповідним безпосередньо даному типу волосся. Далі обов'язково наноситься бальзам або маска, яка дозволить вашому волоссю мати доглянутий, здоровий, сяючий вигляд. Після почнеться процес творчості. Кожен стиліст володіє ексклюзивною авторською методикою створення точних ліній, оригінальних асиметрій, чітких градуювань - всіх тих прийомів, які в результаті дозволяють досягти ідеальної форми. Після ретельного опрацювання будь то довгого або короткого волосся, майстер виконає їх укладання, використовуючи спеціальні професійні укладальні засоби і термозахист. А, завершивши укладання, ще раз пропрацює вашу стрижку до ідеального образу.

В результаті - ви володар ідеальної зачіски, яка буде доповнювати ваш образ щодня.

Комплекс «стрижка» - 1 довжина волосся - 300 грн.

2 довжина волосся - 350 грн.

3 довжина волосся - 400 грн.

4 довжина волосся - 450 грн.

А якщо у вашому житті відбудеться урочиста подія, або зберетеся на свято до друзів, а можливо вирішите розслабитися і не напружуватися ранковим укладанням - довіртеся нашим стилістам. Вони створять красиву і якісну зачіску для будь-якого випадку у вашому житті. У комплекс «укладання» входить миття голови професійним шампунем, бальзам або маска по типу волосся, нанесення засобів для укладки з термозахистом, лак або блиск для волосся професійних марок.

Комплекс «укладання» - 1 довжина волосся - 250 грн.

2 довжина волосся - 300 грн.

3 довжина волосся - 350 грн.

4 довжина волосся - 400 грн.

5 довжина волосся - 450 грн.

Ми чекаємо вас завжди!
Мета нашої роботи - доставити вам задоволення, подарувати гарний настрій!